O nás

Skandinávské národy jsou známé akurátní péčí o své tělo, a zejména pak tím, jak důkladně dbají o svou ústní hygienu. A my jsme si vzali za cíl zprostředkovat i Vám požitek z používání velmi kvalitních a účinných prostředků zubní hygieny vyrobených právě ve Skandinávii.

 

Abeceda péče o chrup začíná pravidelným čištěním mezizubních prostor. K tomuto účelu slouží sady kvalitních mezizubních kartáčků a ergonomických násad, které Vám umožní přístup i do těžko přístupných částí úst.

 

Dalším významným momentem ústní hygieny je údržba povrchu zubů kartáčky odpovídající tvrdosti, v případě potřeby odstranění povlaku z jazyka, zeména však použití vhodné zubní pasty.

 

Třetí důležitou činností, která Vám a Vašim dětem zajistí zdravý chrup, je kontrola správnosti a efektivity čištění chrupu tak, abyste se mohli v rámci  ústní hygieny zaměřit na místa, která jsou náchylná k hromadění zubního plaku a nečistot a těmto se do budoucna věnovat se zvýšenou péčí. 

 

Majitelé snímatelných zubních náhrad jistě ocení speciální zubní kartáček určený právě jim. Diky speciální konstrukci obstará důkladnou hygienu zubních protéz.

 

Využití našich výrobků má nejen významný zdravotně-preventivní, ale i důležitý sociálně-estetický rozměr.

 

Přesvědčte se, že zubní hygiena se může stát příjemnou součástí i Vašeho dne !

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.